Об этом курсе

100% онлайн

Начните сейчас и учитесь по собственному графику.

Гибкие сроки

Назначьте сроки сдачи в соответствии со своим графиком.

Прибл. 13 часа на выполнение

Предполагаемая нагрузка: 2-4 hours/week...

Английский

Субтитры: Английский, Украинский

100% онлайн

Начните сейчас и учитесь по собственному графику.

Гибкие сроки

Назначьте сроки сдачи в соответствии со своим графиком.

Прибл. 13 часа на выполнение

Предполагаемая нагрузка: 2-4 hours/week...

Английский

Субтитры: Английский, Украинский

Программа курса: что вы изучите

Неделя
1
1 ч. на завершение

Ключові переконання

Лекції Модуля 1 ознайомлять учасників/-ць Резиденції учителів/-ок Match (курсів підвищення кваліфікації) з ключовими переконаннями про тренування вчителів/-ок. Ми обговоримо ключові варіативні складові, залучені до побудови «ефективного» тренування, що як результат приведе до довготривалих змін у практиці вчителя/-ки та зрештою більш ефективного навчання у класі. Ми рекомендуємо починати вивчення матеріалу з перегляду відеозаписів лекцій, а потім переходити до супровідного читрання. Після цього Ви маєте відповісти на питання тесту, який є підсумковим оцінюванням і дозволяє Вам продемонструвати рівень засвоєння матеріалу Модуля 1.

...
2 видео ((всего 21 мин.)), 1 материал для самостоятельного изучения, 1 тест
2 видео
Модуль 1. Формула коучингу (відео)8мин
1 материал для самостоятельного изучения
Модуль 1. Читання10мин
1 практическое упражнение
Модуль 1. Ключові переконання (тест)20мин
Неделя
2
1 ч. на завершение

Спосіб мислення

Лекції Модуля 2 ознайомлять наших слухачів з першою варіативною складовою Формули ефективного тренування – Тягарем фіксованого способу мислення. Ми використовуємо працю Керол Двек, щоб пояснити, наскільки сильно спосіб мислення вчителя/-ки може впливати на ефективність втручання тренування (коучингу). У Модулі 2 також запропонуємо стратегії для подолання поширених прикладів поведінки, яка асоціюється з Фіксованим способом мислення – переконанням, що людина не може покращити окрему навичку. Ми також продемонструємо, що боротьба з такими прикладами поведінки може допомогти вам сприяти розвитку Мислення зростання, оптимістичного ставлення й інвестування у вдосконалення себе та своєї праці.

...
4 видео ((всего 48 мин.)), 1 материал для самостоятельного изучения, 1 тест
4 видео
Модуль 2. Чотири вершники фіксованого способу мислення (відео)15мин
Модуль 2. Ефект сніговика (відео)8мин
Модуль 2. Чотири вершники, продовження (відео)14мин
1 материал для самостоятельного изучения
Модуль 2. Читання. Тренування мислення зростання10мин
1 практическое упражнение
Модуль 2. Спосіб мислення (тест)20мин
Неделя
3
1 ч. на завершение

Бачення навчання

Модуль 3 пояснює другу варіативну складову в нашій формулі – Ясність бачення навчання – ступінь, до якого тренер/-ка та вчитель/-ка домовляються і можуть спілкуватися ефективно про те, з чого складається гарне навчання. Ця змінна є ключем у розробці спільної мови, постановці цілей і зберіганні актуальності в контексті коучингу. У той час, як існує безліч роздумів про те, як виглядає гарне навчання, цей тиждень також познайомить учасників/-ць з баченням оптимальної класної культури, що спрямоване на учня / ученицю, від Школи підвищення кваліфікації Match (the Match Teacher Residency). Перед тим, як дивитися відео «Кракен», натисніть на сторінку з читанням, щоб завантажити PDF версію нашої рубрики для використання її як керівництва з перегляду.

...
2 видео ((всего 22 мин.)), 2 материалов для самостоятельного изучения, 1 тест
2 видео
Модуль 3. Кракен / восьминіг (відео)12мин
2 материала для самостоятельного изучения
Модуль 3. Читання. Три ключових переконання щодо навчання10мин
Модуль 3. Читання. «Кракен»10мин
1 практическое упражнение
Модуль 3. Бачення навчання (тест)20мин
Неделя
4
1 ч. на завершение

Зворотний зв'язок

Лекції Модуля 4 заглиблюються в тонкощі останньої складової нашої формули, а саме – Якість зворотного зв'язку. Під час цього Модуля учасники й учасниці зможуть дізнатися, як побудувати ефективну тренувальну зустріч на основі протоколу, який використовується тренерами/-ками-методистами в нашій школі підвищення кваліфікації учителів/-ок. Перед переглядом другого відео на цьому тижні зробіть паузу, щоб завантажити наш шаблон сесії тренінгу зі сторінки з текстами для читання. Ви можете використовувати його як керівництво для перегляду під час перегляду «Тренувальної сесії».

...
2 видео ((всего 32 мин.)), 2 материалов для самостоятельного изучения, 1 тест
2 видео
Модуль 4. Тренувальна сесія (відео)20мин
2 материала для самостоятельного изучения
Модуль 4. Читання. Тренувальна сесія10мин
Модуль 4. Читання. Навчальна тренінгова форма10мин
1 практическое упражнение
Модуль 4. Чотири (тест)20мин

Преподаватели

Avatar

Mr. Orin Gutlerner

Director, Match Teacher Residency

О Резиденция учителей Match

Match Education is an engine of discovery and applied innovation in education. We operate high-performing urban public charter schools and a unique graduate school of education that trains teachers for high-poverty schools....

Часто задаваемые вопросы

  • Зарегистрировавшись на сертификацию, вы получите доступ ко всем видео, тестам и заданиям по программированию (если они предусмотрены). Задания по взаимной оценке сокурсниками можно сдавать и проверять только после начала сессии. Если вы проходите курс без оплаты, некоторые задания могут быть недоступны.

  • Оплатив сертификацию, вы получите доступ ко всем материалам курса, включая оцениваемые задания. После успешного прохождения курса на странице ваших достижений появится электронный сертификат. Оттуда его можно распечатать или прикрепить к профилю LinkedIn. Просто ознакомиться с содержанием курса можно бесплатно.

Остались вопросы? Посетите Центр поддержки учащихся.