Chevron Left
Вернуться к Proje Yönetiminin Temelleri

Отзывы учащихся о курсе Proje Yönetiminin Temelleri от партнера Google

4.9
звезд
Оценки: 536

О курсе

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Лучшие рецензии

ND

27 янв. 2023 г.

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

BA

15 янв. 2022 г.

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

Фильтр по:

1–25 из 49 отзывов о курсе Proje Yönetiminin Temelleri

автор: Burhan A

16 янв. 2022 г.

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

автор: Yusuf T

17 янв. 2022 г.

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

автор: Muhammed C D

29 янв. 2022 г.

Harika bir kurstu. Bana birçok bilgi ve yeni bir bakış açısı kazandırdı. Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

It was a great course. It gave me a lot of information and a new perspective. I learned many concepts and functions about the projects .

автор: Özgen K

9 янв. 2022 г.

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

автор: çiçek

24 янв. 2022 г.

Yeni bir sektöre adım atma sürecinde Caursera'dan aldığım Proje Yönetiminin Temelleri kursu güçlü ve zayıf yönlerimi anlamama yardımcı oldu. Bu kurs bana güven verdi. Anlatım açık ve anlaşılırdı .Teşekkür ederim .

автор: Nurgül D

28 янв. 2023 г.

oldukça faydalı ve beni bir çok alanda geliştiren bir kurs oldu bu kurs ile gelişimimi de başta ben olmak üzere etrafımdaki bir çok kişi fark etti. her şey için çok teşekkürler<3

автор: İpek Ö

10 янв. 2022 г.

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

автор: serkan T

27 янв. 2023 г.

Birinci eğitim olmasına rağmen her şey çok güzel verilmişti. Sadece bu kursta bile proje yöneticiliği ile ilgili birçok iş yapılabilir.

автор: İrem D

30 янв. 2023 г.

Kurs hem fazlasıyla ilgi çekici hem de kendimizi geliştirip bir projede daha verimli çalışmamızı sağlayacak eğitimleri bize katmıştır.

автор: Sena A

24 янв. 2022 г.

Everything was awesome. Thank you for this course .This course made me aware of my own skills and qualifications of a new field.

автор: Çağrı D

6 апр. 2022 г.

Gerçekten iş hayatımda çok yararlı bir yere sahip olacağını düşündüğüm bir sertifika programıydı. Çok zevk aldım her dersden

автор: Havva F

31 янв. 2023 г.

Gerçekten harika. Beklediğimin çok ötesinde bir kurs oldu. Sadece çevirilerin iyileştirilmesi beklenebilir.

автор: Firdevs E Ç

15 янв. 2022 г.

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

автор: Mehmet B

29 янв. 2023 г.

Proje tönetiminin temelleri konusunda oldukça yararlı bir eğitim içeriğine sahip.

автор: Zeynep E

4 февр. 2022 г.

Hiç sıkılmadan öğrenebileceğiniz, içeriği dolu dolu geçen eğitici bir eğitim.

автор: İsmail F S

5 февр. 2023 г.

Çok iyi hazırlanmış, bu içerikte bir eğitim almamıştım. Emeğinize sağlık 👏

автор: Arya K

29 янв. 2023 г.

Çok güzel bir kurs. Her detayı açık ve anlaşılır biçimde anlatmışlar.

автор: MELİKE K

11 нояб. 2022 г.

çok akıcı ve anlaşılır bir dille anlatılmış. çok keyifli bir süreçti.

автор: GhoulYabani

23 янв. 2022 г.

Çok güzeldi. Yeni bir meslek dalına harika bir giriş yapmış bulundum.

автор: Didem B

24 янв. 2022 г.

Harika bir kurstu. Bana pek çok bilgi ve yeni bir bakış açısı kattı.

автор: Furkan K

3 февр. 2022 г.

It was a perfect brief explanation of basis of Project Management.

автор: Melissa C

23 янв. 2022 г.

it was a very nice course, i have learned a lot thank you so much.

автор: Samet A

18 мар. 2022 г.

Very very exciting and well-organized course. Thanks alot !!

автор: BANU Y

13 янв. 2022 г.

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

автор: Serkan Y

22 янв. 2022 г.

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.