Chevron Left
Вернуться к Proje Yönetiminin Temelleri

Отзывы учащихся о курсе Proje Yönetiminin Temelleri от партнера Google

4.9
звезд
Оценки: 81
Рецензии: 6

О курсе

Bu kurs, sizi, proje yönetiminde giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmanız için gereken becerileri kazandırmaya yönelik altı kursluk serinin ilkidir. Proje yöneticileri, çalıştıkları kurumların başarılı olmasına yardımcı olmak için kritik projelerin yönetilmesinde, planlanmasında ve uygulanmasında kilit rol oynar. Bu kursta, temel proje yönetimi terminolojisini keşfedecek ve bir proje yöneticisinin görev ve sorumluluklarını derinlemesine kavrayacaksınız. Ayrıca, bu programı tamamladıktan sonra başvurabileceğiniz iş türlerini size tanıtacağız. Program boyunca, Google’da çalışan proje yöneticilerinden dersler alacaksınız. Bu yöneticiler size sundukları çok boyutlu eğitim sayesinde işteyken uygulayabileceğiniz beceriler edinmenize yardımcı olacaklar. Bu programı tamamlayan öğrenciler, proje yöneticisi olarak giriş seviyesindeki pozisyonlara başvurmak için gerekli donanıma sahip olacaklar. Herhangi bir deneyiminiz olmasına gerek yok. Bu kursun sonunda şunları yapabileceksiniz: - Proje yönetimini tanımlama ve bir projenin ne olduğunu açıklama. - Çeşitli sektörlerdeki proje yönetimi pozisyonlarını ve sorumluluklarını inceleme. - Bir proje yöneticisinin başarılı olmasına yardımcı olan temel becerileri ayrıntılı olarak açıklama. - Bir projenin yaşam döngüsünü tanımlama ve her aşamanın önemini açıklama. - Farklı program yönetimi metodolojilerini ve yaklaşımlarını karşılaştırma ve belli bir projede hangisinin en etkili olduğunu belirleme. - Kurumsal yapı ve kültürün ne olduğunu tanımlama ve bunların proje yönetimini nasıl etkilediğini açıklama. - Değişim yönetimini tanımlama ve proje yöneticisinin bu süreçteki rolünü açıklama....

Лучшие рецензии

BA
15 янв. 2022 г.

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

YT
16 янв. 2022 г.

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

Фильтр по:

1–11 из 11 отзывов о курсе Proje Yönetiminin Temelleri

автор: Özgen K

9 янв. 2022 г.

Gayet güzel bir giriş seviyesi dersti. Gerçek hayattan örneklerden neyin doğru neyin yanlış proje yönetimi olduğunu düşünerek bayağı bir sınıflandırma yaptım. Sonraki modüllerde daha detaylı göreceğimiz konular için epey heyecanlıyım.

автор: İpek Ö

10 янв. 2022 г.

Çok faydalı bir kurstu. Özellikle meslek hakkında Google çalışanlarından bilgi edinmek çok güzeldi. Proje yöneticiliğine v daha fazlasına dair pek çok bilgi edindim.

автор: Burhan A

16 янв. 2022 г.

It was a wonderfull course. I really appreciate efford of Google project and prgram managers. This work you have done together is very valuable. Thank you.. :)

автор: Yusuf T

17 янв. 2022 г.

It was a very instructive and valuable training for me, I wish the whole team a good work :)

автор: Firdevs E Ç

15 янв. 2022 г.

Google çalışanlarına bu değerli bilgileri benimle paylaştıkları için teşekkür ederim .

автор: BANU Y

13 янв. 2022 г.

Proje temellerine dair pek çok kavram ve işlevleri öğrendim.

автор: Serkan Y

22 янв. 2022 г.

Çok yararlı, detaylı ve anlaşılabilir bir kurs. Tebrikler.

автор: Batuhan D

10 янв. 2022 г.

It was great for a start. It went on smoothly.

автор: Reyhan D

21 янв. 2022 г.

​Çok keyifli bir başlangıçtı.

автор: Aziz R D

21 янв. 2022 г.

H​ARİKA 👏👏👏

автор: Furkan B

22 янв. 2022 г.

Thanks!